Kamerové a elektronické zabezpečovací
systémy
Kamerové systémy
Kamerové systémy jsou důležitou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů pro nejrůznější
objekty. Důležitou součástí je záznamové zařízení pro kamerové systémy, které automaticky archivuje
všechny události. Pro snadné ovládání kamerových systémů a editaci kamerových záznamů
dodáváme SW v češtině.
K nainstalovaným kamerovým systémům dále zajišťujeme servisní zásahy a plánovanou údržbu nebo modifikace dle vašich požadavků.
Analogové systémy
CCTV jsou nejrozšířenější
technologií kamerových systémů postaveny na přenosu
signálu ve formátu PAL.Tyto kamery jsou levné a poskytují i špičkovou kvalitu obrazu. Výhodou je velký výběr různých tvarů od skrytých po kamery s integrovaným infra osvětlením.
Digitální kamerové systémy
nebo také IP kamery, jsou
univerzální síťové kamery řízené moderní audio/video
technologií
.
IP kamerové systémy jsou založeny na plně digitálním zpracování obrazu. Každá kamera obraz převádí přímo do digitální formy. Zpracovaný obraz se tak posílá jíž připraven pro snadné ukládání v záznamovém zařízení. Výhodou je snadný přenos dat, kdy je zaručena kvalita obrazu i na dlouhou vzdálenost. Digitální kamerové systémy nebo také IP kamery  jsou univerzální síťové kamery řízené moderní audio/video technologií. Mohou dosahovat velmi vysokého rozlišení i několik megapixelů, což odpovídá kvalitě digitálních fotoaparátů. Další nespornou výhodou je snadnější instalace. Pokud je možno využít stávající počítačovou síť v objektu, pak lze IP kamerové systémy jednoduše připojit k nejbližšímu místu v sítí a obraz lze sledovat prakticky odkudkoli.
Telefon:
+420 777 798 614
E-mail:
servis@alarmy-zabezpeceni.eu